ויזה לסרי לנקה

סרי לנקה היא יעד מקיף למטיילים מכל העולם. עם מזג אוויר מצוין כל השנה, מקדשים וכנסיות עתיקות, שווקי תבלינים, חופים ומסלולי הליכה, תמיד יש הרבה מה לעשות בביקורכם ביעד המדהים הזה. להלן הדברים החיוניים שאתה צריך לדעת על אשרת סרי לנקה כדי לתכנן את הטיול שלך.

סיכום

סוג דרישה

חובה לכל המטיילים

מטרת נסיעה

תיירות, עסקים, תחבורה

תָקֵף

6 חודשים לאחר ההנפקה; 30 יום לאחר ההגעה הארכה: 90 יום לאחר הגעתכם הראשונה.

כניסה/יציאה

ויזת תייר: כפולה

ויזת עסקים: מרובה

אשרת מעבר: יחיד

זמן עיבוד

עיבוד רגיל: עד 3 ימי עבודה

טיפול דחוף: עד 23 דקות

עֲלוּת

ויזת תייר: 99 דולר

ויזת עסקים: 99 דולר

ויזת מעבר: חינם עם הוכחה להמשך נסיעה

שיטת יישום

בקשה ראשונה: מקוונת בלבד

בקשת הרחבה: מחלקת ההגירה של סרי לנקה בקולומבו או סוכן מורשה ממשלתי

אמצעי תשלום

ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, PayPal

מהי ויזה לסרי לנקה?

הרשאת נסיעות אלקטרונית (ETA) לסרי לנקה היא מערכת מקוונת חדשה לקבלת אישור לבקר בסרי לנקה. אין צורך בדרכונים, מסמכים או תמונות כדי להגיש בקשה ל-ETA. זוהי הודעת אישור שאתה מציג כאשר אתה נוחת בסרי לנקה לאישור כניסה על ידי רשויות ההגירה.

סוגי אשרות לסרי לנקה

אשרת ביקור קצר היא הסוג הנפוץ ביותר של סרי לנקה ETA. הוא מתאים לתיירות, פנאי ורוגע, ביקור חברים או קרובים, טיפול רפואי והשתתפות באירועי ספורט. ויזת העסקים נפוצה למדי גם עבור מבקרים המשתתפים בפגישות, סדנאות, סימפוזיונים, כנסים, או מבלים חודש בתוכנית הכשרה בסרי לנקה או משתתפים באמנות, מוזיקה, ריקוד או אירועים דתיים. לבסוף, מטיילים שחייבים לעבור דרך סרי לנקה לכל יעד אחר מקבלים אשרת מעבר.

דרישות עבור ויזה לסרי לנקה

אלו הן הדרישות הבסיסיות להגשת בקשה ל-ETA בסרי לנקה:

 • דרכון שנותרו לו תוקף של 6 חודשים לפחות
 • כרטיס חיוב או אשראי תקף לתשלום דמי הבקשה
 • כתובת דואר אלקטרוני בשימוש קבוע לרישום
 • הזמנת מלון מאושרת ל-14 יום
 • 2 בדיקות PCR שנרכשו מראש שבוצעו עם הגעתכם
 • ביטוח קוביד-19 חובה

בהגעה יש להציג את המסמכים הבאים לאישור רשויות ההגירה:

 • הדרכון שלך
 • עותק מודפס של ETA
 • הוכחה למימון מספיק כספים למימון שהייתך
 • הוכחה לנסיעת המשך כגון כרטיס חזרה או יציאה אם אתה עובר דרך סרי לנקה

מי צריך ויזה לסרי לנקה?

כל המבוגרים המבקרים בסרי לנקה צריכים ויזה, וילדים מעל גיל 16 שיש להם את הדרכונים שלהם. ילדים מתחת לגיל 16 שנוסעים לפי הדרכונים של הוריהם או האפוטרופוסים שלהם יכולים לנסוע עם אשרות ETA שהונפקו מהוריהם.

כמה זמן נמשכת ויזה לסרי לנקה?

כל ETA תקף ל-6 חודשים לאחר הגשת הבקשה ולמקסימום 30 יום לביקור, עם הזדמנות להארכה של עד 90 יום לאחר הגעתכם הראשונית לסרי לנקה. עם זאת, ה-ETA התיירותי מאפשר לך להיכנס ולצאת מהמדינה פעמיים, בעוד ש-ETA עסקי מאפשר כניסה ויציאה מרובות. מצד שני, ETA המעבר מאפשר רק יציאה בודדת, והעצירה שלכם בסרי לנקה לא יכולה לחרוג מ-48 שעות.

כמה זמן לוקח לקבל ויזה לסרי לנקה?

זה לוקח בערך 15 עד 20 דקות להגיש בקשה לויזה לסרי לנקה באינטרנט. הזן את שמך המלא כפי שהוא מופיע בדרכון שלך, מספר הדרכון שלך, תאריך וארץ הלידה שלך, לאום, מין, מגורים, הנפקה ותאריך התפוגה של הדרכון ומטרת ביקורך. כלול כל קטינים שנוסעים מתחת לדרכון שלך או להגיש בקשה נפרדת עבור כל ילד מעל גיל 16 עם הדרכון שלהם.

לאחר השלמת הטופס ואתה מבצע את התשלום, יעברו עד 3 ימים עד שהממשלה תעריך את בקשת ה- ETA שלך בסרי לנקה. אם יאושר, תקבל אימייל אישור המכיל את ה-ETA שלך, אותו עליך להדפיס ולשמור יחד עם מסמכי הנסיעה האחרים שלך. לתפנית המהירה ביותר, הגש בקשה לויזה לסרי לנקה שלך לפחות 20 ימי עסקים לפני מועד הגעתך מכיוון שהעיבוד עשוי להיות איטי יותר בעונות שיא התיירות.

כמה עולה ויזה לסרי לנקה?

אשרת תייר או ביקור קצר עולה 99 דולר ארה”ב לכל בקשה. אתה יכול לשלם את דמי הויזה לסרי לנקה באמצעות ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס או PayPal. עם זאת, ודא שהכרטיסים שלך יכולים לבצע תשלומים מקוונים בינלאומיים תחילה כדי למנוע אי נוחות. אם אתה צריך אשרת מעבר, אין תשלום, אבל עליך לספק הוכחות למעבר שלך, כגון כרטיס חזרה או יציאה. כמו כן, אין תשלום עבור בקשות לויזה לילדים מתחת לגיל 16 הנוסעים לפי הדרכונים של הוריהם או האפוטרופוסים.

טיפים נוספים

 • אשרות עם ההגעה עדיין בהשעיה. בעבר, מטיילים יכלו לקבל אשרת סרי לנקה עם ההגעה, אך היא הייתה זמינה רק בנמל התעופה הבינלאומי בנדרנאיקה בקולומבו. לעתים קרובות המשמעות הייתה המתנה של שעות רבות לעיבוד, ואחרי טיסה ארוכה לסרי לנקה, זה יכול להיות מאוד לא נוח. כתוצאה מכך, רק בקשות ETA מקוונות מקובלות כיום.
 • אתה צריך הזמנת מלון לפני הגשת בקשה לאשרת ETA לסרי לנקה שלך, אך הזמנת טיסה אינה חובה ליישום.
 • עבור נוסעים במעבר, טיסת ההמשך שלך צריכה להיות עד 10 שעות מהגעת לסרי לנקה. אשר את זמן המעבר שלך עם חברת התעופה שלך לפני שאתה מזמין את הטיסה שלך.
 • אם תעזוב את סרי לנקה לפני שהגבלת 30 הימים הסתיימה וברצונך לחזור עם אותה ויזה, הרשות מעניקה לך את יתרת הימים בביקורך הקודם. זה יכול לאפשר לך להישאר עוד קצת בביקור הבא שלך בסרי לנקה.
 • נניח שאתה רוצה לנסוע לסרי לנקה לצורך תעסוקה, חינוך, עבודה הקשורה לעיתונאות, עבודה לא ממשלתית או פגישות או כנסים פוליטיים. במקרה זה, עליך להגיש בקשה לויזה מסורתית דרך שגרירות סרי לנקה.
 • אם מסיבה כלשהי, בקשת ה-ETA המקוונת שלך נכשלת, תקבל הפניה לשגרירות סרי לנקה או לנציגות מעבר לים כדי לערער או להגיש בקשה חוזרת. עם זאת, עמלת בקשת ה-ETA שלך אינה ניתנת להחזר ואינה ניתנת להעברה, כך שתצטרך לשלם מחדש עבור אשרת שגרירות מסורתית.
 • שימו לב לטופס הבקשה המקוון ומלאו את פרטיכם בצורה נכונה. אם תגיש את בקשת ה- ETA שלך בסרי לנקה ותמצא טעויות, תצטרך להגיש בקשה חוזרת ולשלם שוב את דמי השירות.
 • עקב תקנות Covid-19, מבקרים בסרי לנקה חייבים לעבור בדיקת PCR לפני הנסיעה והסגר חובה בהגעה. אתה יכול לבחור מתוך רשימה של 188 מלונות ובתי הארחה מאושרים “בטוחים ומאובטחים” להסגר, הזמינה יחד עם פרוטוקולי נסיעות אחרים באתר הטיולים הרשמי של סרי לנקה כאן .
 • אין סיכון לקדחת צהובה בסרי לנקה, אך מטיילים דורשים תעודה כדי לנסוע לסרי לנקה. עם זאת, אם כבר יש לך כזה, אין צורך בזריקת דחף לפני הנסיעה לסרי לנקה, שכן תעודות קדחת צהובה תקפות כעת לכל החיים.

הגש בקשה לויזה לסרי לנקה שלך עוד היום

הטיול שלך לאי גן העדן סרי לנקה נמצא במרחק של כמה קליקים בלבד. לחץ כאן להגשת בקשה מהירה וקלה לויזה לסרי לנקה עוד היום.