ויזה לאזרבייג’ן

אזרבייג’ן היא מדינה שכדאי לחקור, מההרים המרהיבים ועד לעיירות ישנות מימי הביניים, חופי ים מדהימים לאורך הים הכספי ועד חיות בר שלא תמצאו בשום מקום אחר בעולם. מגדלי הלהבה בבירה, באקו, הם חובה לראות כשהם זוהרים אחרי השקיעה.

מלבד זאת, אזרבייג’אן היא המארחת של אליפות אירופה באירופה 2020, עם ארבעה משחקים, כולל רבע הגמר באצטדיון האולימפי של באקו. מטיילים מבריטניה יכולים לבקר באזרבייג’ן למשחקי כדורגל והרבה יותר באמצעות מידע זה על אשרת אזרבייג’ן.

מהי הויזה לאזרבייג’ן?

אשרת אזרבייג’ן נקראת גם ויזת ASAN, היא ויזה אלקטרונית המאפשרת למטיילים זכאים לבקר באזרבייג’ן לשהייה קצרה. ויזת ASAN מאפשרת כניסה לאזרבייג’ן מעל היבשה, הים והאוויר.

אשרת אזרבייג’ן מגיעה לכתובת הדוא”ל שלך, אך עליך להדפיס אותה להציגה בפני גורמי ההגירה בעת ההגעה. אם אתה מתכנן להישאר באזרבייג’ן לתקופות ממושכות יותר או מסיבות אחרות כגון עבודה ולימודים, בקש אשרה מסורתית משגרירות אזרבייג’ן בלונדון.

סוגי ויזה לאזרבייג’ן

ישנם שלושה סוגים עיקריים של אשרות אזרבייג’ן הזמינות כיום. הויזה הפופולרית ביותר היא eVisa התיירות המתאימה לתיירות, פגישות עסקים, חילופי תרבות, ספורט, ביקורים רפואיים, מדעיים, הומניטריים. העסק eVisa טוב יותר לביקורי עסקים בלעדיים שאינם כרוכים בתעסוקה.

לבסוף, אשרת אזרבייג’ן עם ההגעה זמינה בשדות תעופה בינלאומיים ברחבי העולם, אך היא פתוחה רק למבקרים ממדינות נבחרות. בזמן הכתיבה (יוני 2021), נוסעים בבריטניה יכולים לקבל זכאות לאשרת אזרבייג’ן רק עם ההגעה אם יש להם לפחות כרטיס אחד למשחק של אופ”א יורו 2020. אחרת, עליך להגיש בקשה לויזה אלקטרונית.

דרישות ויזה לאזרבייג’ן

נוסעים בבריטניה חייבים לעמוד בדרישות הבאות בעת הגשת בקשה לויזה לאזרבייג’ן:

 • דרכון שנותר תוקף של לפחות 6 חודשים
 • עותק סרוק של הדף הביוגרפי של הדרכון
 • הוכחת לינה, בדרך כלל הכתובת בה תשהו
 • כרטיס חיוב או כרטיס אשראי לתשלום ויזה
 • כתובת מייל פעילה
 • הצהרה ברורה של מטרת הביקור שלך

מי צריך את הויזה לאזרבייג’ן?

כל המטיילים בבריטניה זקוקים לויזה לביקור באזרבייג’ן ללא קשר לגיל. תוכל גם להגיש בקשה לויזה לאזרבייג’ן בשם אחרים, כגון חברים או בני משפחה, כל עוד הדרכון ופרטי ההתקשרות שלהם מדויקים ומעודכנים. אין ויזה חובה למעבר דרך אזרבייג’ן.

כמה זמן נמשכת הויזה לאזרבייג’ן?

אשרת אזרבייג’ן תקפה למשך 90 יום ממועד ההנפקה ו -30 יום עם ההגעה. זוהי אשרת כניסה אחת שתוכל בכל נקודת הכניסה לאזרבייג’ן. עם זאת, מטיילים בבריטניה המעוניינים להישאר באזרבייג’ן יותר מ -15 ימים חייבים לרשום את שהותם בשירות ההגירה הממלכתי. תוכל לעשות זאת בעזרת המלון שלך באזרבייג’ן כדי להדריך אותך בתהליך ההרשמה. תוכל גם להגיש בקשה לקבלת כרטיס מגורים זמני באמצעות שירות ההגירה הממלכתי של אזרבייג’ן בבאקו.

כמה זמן לוקח לקבל את הויזה לאזרבייג’ן?

בדרך כלל לוקח 3 ימי עסקים לעבד את eVisa אזרבייג’ן. עם זאת, אתה יכול לקבל את זה תוך 2 ימי עסקים עם עיבוד ממהר או תוך 6 שעות לעיבוד המהיר ביותר בתשלום נוסף. לוקח בערך 20 דקות למלא את בקשת הויזה המקוונת לאזרבייג’ן מההתחלה ועד הסוף. עליך לבחור את מטרת הביקור שלך בטופס כדי לקבוע לאיזה סוג אשרת אזרבייג’ן אתה זכאי.

כמה עולה הויזה לאזרבייג’ן?

לעיבוד סטנדרטי, הויזה לאזרבייג’ן עולה 45 $, בעוד שעיבוד העומס עולה 75 $. לעיבוד המהיר ביותר, אשרת אזרבייג’ן תעלה 105 $.

טיפים נוספים

 • בזמן הכתיבה (יוני 2021), גבולות אזרבייג’ן אינם נגישים עקב מגיפת הקוביד -19. עם זאת, מטיילים יכולים להיכנס לאזרבייג’אן לאליפות אירופה של אופ”א עד ה -5 ביולי 2021.
 • רק אזרחי הקבוצות המוקדמות באליפות המשחקים באזרבייג’ן יוכלו להיכנס עם הוכחת כרטיס למשחק. עם זאת, המשמעות היא שאזרחי בריטניה יכולים לנסוע רק לאליפות כתומכי ויילס.
 • משחקי אליפות יורו באירופה ייפתחו באצטדיון האולימפי של באקו משבת, 12 ביוני 2021, עד שבת, 3 ביולי, 2021.
 • ויזה עם ההגעה זמינה למטיילים עם כרטיסי משחק. עם זאת, עדיין עדיף לבקש את הויזה האזרבייג’נית שלך מראש באינטרנט כדי למנוע עיכובים ותורים בשדה התעופה.
 • כל המבקרים הזכאים באליפות חייבים להציג בדיקת PCR שלילית שנלקחה 48 שעות לפני זמן הגעתם. זה יפטור אותם מהסגר חובה עם ההגעה.
 • אם אתה נוסע לאזרבייג’ן לאליפות דרך מדינות אחרות ולא ישירות מבריטניה, תזדקק לבדיקת PCR שלילית 48 שעות לפני הגעתך. אחרת, כל גבולות היבשה עם אזרבייג’ן נותרים בלתי נגישים.
 • אין צורך בבדיקות Covid-19 בכדי להיכנס לאצטדיון בימי משחק, אך על כולם להקפיד על אמצעי מניעה, כגון לבישת מסכות, התרחקות חברתית וחיטוי.
 • שפע של פעילויות זמינות לפני ואחרי משחקי אליפות, רובן ללא תשלום במסגרת פסטיבל אופ”א. אלה כוללים מופעי חוץ ובידור באצטדיון, כולם תואמים את תקנות המניעה של Covid-19.
 • אתה יכול להאריך את אשרת אזרבייג’ן ב -30 יום נוספים, אך עליך להגיש בקשה להארכה לפחות 48 שעות לפני פקיעת תוקף הויזה. אם תגיש מועמדות מאוחר מדי להארכה, ייתכן שתקבל עם ניירות יציאה במקום זאת.
 • אם אתה נשאר יותר מדי בביקור שלך אך עדיין מתכוון לעזוב את אזרבייג’ן, תוכל לבקש אישור יציאה כדי לאפשר לך לצאת תוך 48 שעות. צפה לקנס שבין AZN 300 עד AZN 400 (כ -177 $ עד 235 $) והציג את הקבלה בעת הצ’ק-אין לטיסת היציאה שלך.
 • ביציאה מאזרבייג’ן בסוף הטיול, עליך לבצע גם בדיקת PCR 48 שעות לפני היציאה. בדיקת חובה זו זמינה במרפאות ומעבדות מוסמכות, כמו גם ממעבדות ניידות ברחבי באקו. מעבדות ניידות אלה זמינות בנוחות מחוץ לאצטדיון האולימפי של באקו ונקודות אחרות בעיר לאוהדי האליפות כדי להיבדק. העלות הממוצעת היא 45 אירו (כ -55 דולר) למבחן.

תכנן את החג האזרבייג’ני שלך עוד היום

בנוסף לחגיגות סביב אליפות אירופה באירופה 2020, יש הרבה מה לחקור באזרבייג’ן, ארץ האש. מלא את מסלול הטיול שלך בסיורי הליכה, שיזוף על קו החוף, דגימת המטבח וסיור מקדשים, עיירות ישנות ופארקים לאומיים ברחבי אזרבייג’ן. לחץ כאן כדי להגיש בקשה לויזה לאזרבייג’ן שלך עוד היום.