אשרת טנזניה

טנזניה היא היעד האידיאלי לאוהבי הספארי, הממוקמת בחלקה המזרחי של אפריקה. רוב האנשים מבקרים במדינה בגלל הנוף היפה, החופים, הפארקים הלאומיים והאטרקציות הטבעיות. עם זאת, לפני הביקור, תזדקק לויזה לטנזניה.

המשך לקרוא כדי לדעת כיצד להגיש בקשה לויזה לטנזניה

סיכום

סוג הדרישה חובה לאזרחי בריטניה
מטרת נסיעה תיירות (חג), או ביקורים משפחתיים
תוֹקֶף מקסימום 30 ימים
יַעַד יבשת טנזניה ו/זנזיבר
זמן התהלוכה רגיל- ממוצע של 4 שבועות

דחוף- בממוצע שבועיים

עֲלוּת 79.95 פאונד לאדם באינטרנט.
שיטת היישום מקוון לחלוטין
אמצעי תשלום שלם באמצעות מאסטרקארד, אמריקן אקספרס או PayPal ללא עלויות עסקה.

על ויזת טנזניה

הוויזה האלקטרונית של טנזניה היא מסמך הזמין באופן אלקטרוני בפורמט PDF. תהליך הבקשה הוא פשוט ובעלות נמוכה.

אם יש לך אזרחות אירית או בריטית, תצטרך ויזה כדי לעבור את בדיקת הדרכונים של טנזניה עם ההגעה. ילדים צריכים גם את הויזה שלהם. עם זאת, תיירים לא צריכים לקחת את הדרכונים שלהם פיזית לשגרירות מכיוון שהוויזה האלקטרונית משדרת דיגיטלית. במקום זאת, הגש בקשה מקוונת על ידי מילוי טופס בקשה, שבו אתה ממלא;

1) פרטי התקשרות

2) תכניות נסיעה

3) פרטי דרכון

הויזה האלקטרונית לטנזניה תקפה רק בהגעה דרך היעדים הבאים:

 • נמל התעופה הבינלאומי יוליוס ניור
 • נמל התעופה הבינלאומי קילימנג’רו
 • נמל התעופה הבינלאומי מוונזה
 • נמל התעופה הבינלאומי עביד אמאני קארומה
 • מעבר גבול נמנגה – בקניה
 • מעבר גבול טונדומה – בזמביה

לאחר הגעתכם לכל אחד מהמקומות הנ”ל, תוכלו לנסוע בחופשיות מהיבשת טנזניה לאי זנזיבר ובחזרה בסירה או באוויר.

סוגי ויזות טנזניה

 1. רגיל/תיירותי

כל נציגות טנזנית בחו”ל יכולה להנפיק ויזה. אם אתה בעל ויזה רגילה, אתה יכול לרכוש כרטיס ביקור בכל נקודת כניסה לתקופה מסוימת.

ויזה רגילה המסווגת לשני סוגים;

 1. אשרת נסיעה לכניסה יחידה – תקפה לשלושה חודשים רצופים החל מתאריך ההנפקה ותקופת שהייה מקסימלית של תשעים יום.
 2. ויזת נסיעות מרובת כניסה – היא נותנת כניסות מרובות למדינה. תקף למשך שנים עשר או שישה חודשים החל מתאריך ההנפקה. יש לו תקופת שהייה מקסימלית של 120 יום, בתנאי שביקור בודד לא יעלה על תשעים יום.
 1. ויזה חינם

ויזה חינם מאפשרת כניסות בודדות או מרובות לבעל שירותים דיפלומטיים או דרכון רשמי או תעודת נסיעה של ארגון בינלאומי מוכר על חובות ותלויים רשמיים.

הוא מופק גם לבעל דרכון רגיל, לפי הנחיות נציב ההגירה של זנזיבר.

 1. ויזת מעבר

ממשלת טנזניה רשאית להנפיק מעבר לאזרחים זרים למעבר ליעד אחר מחוץ מטנזניה למשך לא יותר משבעה ימים.

 1. ויזת עסקים

ויזת עסקים מיועדת לזרים המעוניינים לנסוע לטנזניה באופן זמני לתקופה שלא תעלה על שלושה חודשים. פעילויות אלו כוללות;

 • העברת הכשרות או קורסים קצרים
 • משימה מיוחדת, למשל, התקנה או תחזוקה של מכונות וציוד
 • מטלות מקצועיות כגון ביקורת או ייעוץ
 • לנהל סחר עסקי חוקי לפי חוקי טנזניה.

דרישות עבור ויזה לטנזניה

בדרך כלל, הדרישות הבסיסיות לבקשת ויזה טנזנית הן;

 • דרכון סרוק בתוקף של שישה חודשים
 • לפחות עמוד ריק בדרכון עבור חותמת ויזה של טנזניה
 • כרטיס הלוך ושוב מקניה
 • הזמנת לינה
 • 2 דרכונים זהים לאחרונה, שניים על שניים דרכונים צבעוניים, שנלקחו לאחרונה.

עם זאת, ייתכן שתזדקק לאשרת כניסה או טופס כרטיס המשך של כרטיס חזרה או כרטיס ליעד אחר.

עבור ויזה עסקית, תזדקק למכתב מהחברה הנותנת לך חסות בבריטניה עם נייר מכתבים של החברה המציג את המבקש. על החברה לציין בבירור את מטרת הביקור. כל המכתבים חייבים להציג כתובת דואר בבריטניה.

כמה זמן נמשכת ויזת טנזניה?

ויזה אלקטרונית של טנזניה למועמדים בריטים היא אישור כניסה יחיד עם שהות מקסימלית מותרת של שלושים יום. אזרחי בריטניה יכולים להשתמש בויזה האלקטרונית לביקורים קצרי טווח לתיירות ולפנאי. הוויזה תקפה לתשעים יום ממועד ההנפקה.

אזרחי בריטניה המעוניינים להאריך את שהותם בטנזניה יותר ממוזמנים לבקש הארכת ויזה. עליהם לקבוע פגישה עם משרד ההגירה בדאר א-סלאם לפני תום תוקף הויזה שלהם ולמלא טופס הארכת ויזה. למבקרים יש שתי הארכות, בהפרש של שלושה חודשים.

כמה זמן לוקח לקבל ויזה לטנזניה?

לשירות ההגירה של טנזניה אין ערבויות לגבי זמן האספקה של הויזה שלך. הזמן הממוצע לאישור ויזה הוא ארבעה שבועות. עם זאת, ניתן להגיש בקשה דחופה להגשת בקשה, שזמן אספקה ממוצע הוא שבועיים.

גם עם פניות דחופות, זמן האספקה עדיין לא מובטח. חלק מסוכנויות ויזה מבטיחות זמן אספקה של פחות משבועיים, אך כל סוכנות ויזה תלויה בממשלת טנזניה.

אילו עלויות כספיות עלי לקחת בחשבון?

הוויזה עולה 79.95 פאונד לאדם, מחיר כולל הכולל את כל העמלות הקונסולריות, עלויות השירות והמסים. בנוסף, אתה כרוך בעלות נוספת אם אתה צריך משלוח דחוף בעלות של 17.50 ליש”ט לכל ויזה. עם זאת, אתה יכול בקלות, בטוח ומהיר לבצע תשלומים באמצעות ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס או PayPal ללא כל עלויות עסקה.

טיפים נוספים

 • לפני הגשת בקשה לויזה לטנזניה, יהיה עליך להזמין טיסות ולינה. ייתכן שתזדקק גם למסמכי זיהוי, מסלול טיול, אישורי עבודה, אישורי עסקים ומכתבי הזמנה. אסוף מסמכים אלה כ-JPG או PDF להעלאה והצגה קלים.
 • מטעמי אבטחה, השימוש בכרטיס חיוב אינו פועל מחוץ לאירופה. כדי למשוך כסף או לשלם באמצעות כרטיס חיוב בטנזניה, צור קשר עם הבנק שלך כדי להפעיל את הכרטיס לשימוש מחוץ לאירופה. ניתן להפעיל פונקציה זו באופן אישי באמצעות האפליקציה לנייד של הבנק. מקומות מסוימים בטנזניה אינם מקבלים כרטיסי אשראי; לכן, ודא שאתה נושא בשני סוגי התשלום.
 • אם אתה חולה או במהלך חופשה, זה שימושי שיהיה איתך בית מרקחת, כולל; כפפות חד פעמיות, חומר חיטוי, תחבושות גזה סטריליות, מספריים ומשחה. זה גם טוב לשאת חומר דוחה חרקים ומגני עקיצות חרקים.
 • למבקרים פוטנציאליים שלא נסעו לטנזניה ומחזיקים בהודעת הענקת ויזה ל-COVID-19 יש הארכת ויזה של שלושה חודשים כדי להישאר במדינה.
 • מבקרים שתוקפם של הויזה שלהם פג או עומד לפוג ואינם יכולים לצאת מהארץ יכולים לקבל הארכה חינם של חודש אחד. עליהם לבקר במשרד ההגירה כדי לקבל את הארכה. אם מגיפת ה-COVID-19 נמשכת והארכה של חודש אחד חולפת, עליהם לחזור למשרדי ההגירה בקורסיני בדאר א-סלאם לקבלת הנחיות נוספות
 • כל הנוסעים הנכנסים לטנזניה יעברו בדיקה משופרת ל-COVID-19, כולל בדיקה מהירה חובה. העלות לבדיקה מהירה היא 17.75 פאונד לכל נוסע שיש לשלם במזומן עם ההגעה.
 • טנזניה דורשת מכל המבקרים להביא תעודת בדיקת COVID-19 PCR שלילית עם ההגעה. בנוסף, המבקרים חייבים לגשת למבחן תוך 72 שעות לפני שהם מגיעים לטנזניה.
 • לבסוף, כל הנוסעים הנוסעים לטנזניה חייבים למלא טופס מעקב מקוון של מטייל . זה צריך לקרות 24 שעות לפני ההגעה.

קבל את הויזה שלך היום

מתכננים טיול לטנזניה? אתה יכול להגיש בקשה לויזה לטנזניה באמצעות טופס בקשה מקוון זה אפילו עבור חבריך למטיילים. למידע נוסף על ויזות, בקר באתר ההגירה של טנזניה .