eTA Canada

ETA בקנדה הוא אישור נסיעות אלקטרוני הנדרש לטיסה אווירית ללא קנדה. ניתן להגיש בקשת eTA באופן מקוון על ידי מילוי טופס בקשה. זה עולה 49 פאונד למבקש.

מי דורש eTA בעת ביקור בקנדה?

אזרחי מדינות כשירות דורשים eTA בעת נסיעה ללא ויזה לקנדה באוויר. דרישה זו כוללת טיולים למטרות חופשה, עסקים, ביקור חברים ובני משפחה, ומעבר למדינות שלישיות. הדרישה לתשלום eTA מתייחסת גם למטיילים מתחת לגיל קטין, גם כשהם מלווים על ידי הורים או אפוטרופוסים. עם זאת, מי שנוסע באשרה, כגון אלה הנוסעים ללמוד או לעבוד בקנדה, פטור מדרישה זו.

נוסעים כשירים

אזרחי המדינות הבאות חייבים להשיג eTA בעת נסיעה ללא ויזה לשדה תעופה בקנדה:

אנדורה
אוֹסטְרַלִיָה
אוֹסְטְרֵיָה
איי בהאמה
ברבדוס
בלגיה
ברוניי
בולגריה
צ’ילה
קרואטיה
קַפרִיסִין
הרפובליקה הצ’כית
דנמרק
אסטוניה
פינלנד
צָרְפַת
גֶרמָנִיָה
יָוָן
הונג קונג
הונגריה
אִיסלַנד
אירלנד
ישראל
אִיטַלִיָה
יפן
הרפובליקה של קוריאה
לטביה
ליכטנשטיין
ליטא
לוקסמבורג
מלטה
מקסיקו
מונאקו
הולנד
ניו זילנד
נורווגיה
פפואה גינאה החדשה
פּוֹלִין
פּוֹרטוּגָל
רומניה
סמואה
סן מרינו
סינגפור
סלובקיה
סלובניה
איי שלמה
סְפָרַד
שבדיה
שוויץ
טייוואן
איחוד האמירויות הערביות
הממלכה המאוחדת
ארצות הברית (תושבי קבע חוקיים, כלומר בעלי גרין קארד)
מדינת הוותיקן
להיות אזרח במדינה כשירה אינו מהווה כשלעצמו ערובה לאישור הבקשה שלך. גורמים אחרים עשויים להשפיע גם על החלטה זו, כגון האם תוכל לענות על כל שאלות הזכאות בצורה מספקת. אפילו במקרה שהבקשה שלך ל- eTA נדחית, ייתכן שעדיין תוכל להגיש בקשה לויזה קנדית באמצעות שגרירות.

כמה זמן לוקח להגיש בקשה ל- eTA?

תוכל למלא את טופס הבקשה המקוון תוך מספר דקות. עם זאת, עשויה להימשך עד 72 שעות זמן עיבוד עד שתקבל תגובה לבקשתך. זכור כי אתה זקוק ל- eTA מאושר כבר בעת ביצוע צ’ק -אין על טיסתך. מכאן שאנו ממליצים לך להגיש מועמדות מוקדם ככל האפשר, על מנת להבטיח כי עיכובים בהוצאת הבקשה שלך לא ישפיעו על הטיול שלך.

מהו eTA?

ETA הוא קיצור של אישור נסיעות אלקטרוני. אישור נסיעה אינו מהווה eVisa, אלא אישור מראש של נוסעים ללא ויזה. באופן זה ניתן לבדוק את הנוסעים הנוסעים לקנדה מראש, וכי אלה שאינם כשירים לכניסה לקנדה נעצרים לפני העלייה למטוס. בדרך זו, הנוסעים המגיעים צריכים לבלות פחות זמן בהגירה בעת הכניסה למדינה, ואותם מטיילים שעלולים להסתכן בפני גירוש נודעים כעת מבעוד מועד, ויש להם אפשרות לבקש ויזה במקום.

התהליך כולו פשוט מאוד עבור מרבית המטיילים, ורובם המכריע של הפונים מקבלים את מכתב האישור שלהם בתוך אותה שעה בה הם פונים. מכיוון ש- eTA היא הרשאה אלקטרונית, אינך נדרש להביא עותקים פיזיים של מכתב האישור שלך. במקום זאת, חברת התעופה שלך והרשויות יכולים לחפש את סטטוס ה- eTA שלך אך ורק על סמך הדרכון שלך. לפיכך, אינך צריך להביא דבר נוסף למסע מלבד הדרכון שלך.

מהו תוקפו של eTA?

בדרך כלל, תוקף eTA תקף לתקופה של 5 שנים. עם זאת, הדבר דורש שתוקפו של הדרכון זהה. אם הדרכון שלך יפוג מוקדם יותר, תוקף ה- eTA שלך יפוג במקביל.

אתה יכול להשתמש ב- eTA שלך כמה פעמים שתרצה במהלך תקופת תוקפו. אבל כל ביקור בקנדה לא יכול להימשך יותר משישה חודשים.

נסיעה ב- eTA

בעת נסיעה לקנדה באמצעות eTA, עליך לעמוד גם בדרישות הבאות:

עליך להיות בעל מסמך נסיעות תקף, כלומר הדרכון שלך.
אתה בטח במצב בריאותי טוב.
לא תוכל לקבל הרשעות פליליות או הקשורות להגירה.
עליך להיות מסוגל להוכיח שיש לך קשרים – כלומר עבודה, בית, נכסים, משפחה – המשמעות היא שתחזור לארץ מולדתך.
עליך להיות מסוגל לשכנע קצין הגירה שתעזוב לאחר ביקורך.
עליך שיהיה לך מספיק כסף לשהותך (הסכום המדויק תלוי אם אתה מתארח במלון או עם חברים או משפחה).
כיצד להגיש בקשה ל- eTA

הגשת בקשה ל- eTA מהירה ונוחה. אתה פשוט ממלא את טופס הבקשה המקוון, משלם את דמי הבקשה, וזמן קצר לאחר מכן תקבל את מכתב האישור שלך בכתובת הדוא”ל שסיפקת בטופס. לכן, חשוב שתוודא שכתובת הדוא”ל שאתה מספק היא ללא שגיאות כתיב, מכיוון שאחרת תוכל לפספס את התגובה לבקשה שלך.

אם יש לך שאלות בנוגע לתהליך או לגבי בקשתך, אנו תמיד שמחים לעזור. כל שעליך לעשות הוא לשלוח כל שאלה שאולי יש לך לדוא”ל התמיכה שלנו ואחד ממומחי אישורי הטיול שלנו יעזור לך עם שאלתך.