דרישות לויזה אלקטרונית לקמבודיה

קמבודיה נמצאת ביבשת דרום מזרח אסיה. יש לו אדמה מישורית יוצאת דופן ונהרות מדהימים, בין דרכי סחר יבשתיות ונהרות המקשרות את סין להודו ודרום מזרח אסיה. המדינה מתהדרת בתערובת של תרבויות רבות מאסיה, צרפת וארצות הברית.

האקלים של קמבודיה מורכב מרוחות מונסון, המתארות שתי עונות ראשוניות. מאי עד אוקטובר יש רוחות חזקות ונפוצות של המונסון הדרום-מערבי, המלוות לחות גבוהה ומשקעים כבדים. מצד שני, נובמבר עד מרץ חוות רוחות קלות ויבשות של המונסון הצפון מזרחי עם לחות נמוכה ועוננות.

אם אתם מתכוונים לבקר בארץ, זה עוזר להכיר את תנאי מזג האוויר הללו. אבל לפני שאתם חושבים על נסיעה, הנה מדריך סיכום לדרישות לויזה אלקטרונית לקמבודיה.

ויזה אלקטרונית לקמבודיה היא תוספת חדשה יחסית לסכימת הויזה עבור זרים המתכננים לבקר במדינה. אם אתם מחפשים להזמין טיול לקמבודיה, במיוחד אלה המתגוררים במדינות שכנות, הוויזה האלקטרונית צריכה להיות פיסת המידע הראשונה שתמצא.

אז לפני שאתם נוסעים לקמבודיה, חיוני לעמוד בדרישות הוויזה של המדינה. עם זאת, עובדה ידועה היא שחלק מהלאומים אינם יכולים להשתמש באפשרות זו ובמקום זאת צריכים לקנות ויזה עם ההגעה. לפני ההמראה לחופשה האקזוטית שלכם, מומלץ לבדוק האם אתם זקוקים לויזה או לא.

עבור רוב המבקרים, אתה יכול לנסוע לקמבודיה רק אם יש לך ויזת קמבודיה חובה שהושגה באינטרנט בעלות של כ-59 אירו לאדם. היישום המקוון מהיר, לוקח פחות מחמש דקות למילוי טופס הבקשה. לאחר מכן השתמש ב-Visa, PayPal או בכרטיס המאסטר שלך כדי לבצע את התשלומים שלך. לאחר מכן, תקבל את ויזה הקמבודית שלך לאחר מספר ימים. עם זאת, מסיבות דחופות ונהלים נאותים, תוכל לגשת אליו תוך עשרים וארבע שעות.

מידע חיוני עבור ויזה מקוונת לקמבודיה

הוויזה האלקטרונית לקמבודיה נוצרה בגלל שיתוף הפעולה המדהים בין משרד החוץ ושיתוף הפעולה העולמי של ממלכת קמבודיה. היא מאפשרת לתייר ולאיש העסקים לשהות עד שלושים יום בתוך המדינה תוך חקר הנוף הייחודי שלה, אתרי התיירות וההזדמנויות העסקיות שלה.

אם אתם מתכננים לנסוע לקמבודיה למטרות עבודה או לימודים, עליכם ליצור קשר עם שגרירות קמבודיה הקרובה ביותר לקבלת סיוע בעת תכנון שהותכם הממושכת בקמבודיה.

מהן הדרישות עבור ויזה אלקטרונית לקמבודיה?

לפני הגשת בקשתך, עליך לעמוד בדרישות אלה של מסמכי ויזה אלקטרונית לקמבודיה:

 • דרכון תקף ליותר משישה חודשים מכל מדינה מורשית של ויזה לקמבודיה
 • על הדרכון להיות דף ריק עבור חותמות הכניסה והיציאה שלך
 • תצלום פספורט העונה על דרישות המינימום שלך בקמבודיה
 • כרטיס חיוב או כרטיס אשראי לתשלום דמי ויזה לתייר או עסק

זכרו שכל אדם חייב להיות בעל דרכון, כולל ילדיכם.

תהליך הגשת בקשה לויזה לקמבודיה

עם קבלת בקשתך, השוטרים הרלוונטיים עוברים עליה, ולאחר מכן מעבירים אותה למחלקת ההגירה לעיבוד.

במידה ובבקשה יש טעות או שאינה מלאה, קצין במשרד ההגירה יפנה אליכם ויודיע לכם לתקן את הטעויות, וכתוצאה מכך תבזבזו יותר זמן. לכן, ודא שהאפליקציה שלך נטולת שגיאות ומכילה מידע אמיתי לתהליך הגשה מהיר וחלק יותר.

דרישות עבור בקשת ויזה לעסקים לקמבודיה

אם אתם הולכים לקמבודיה לנסיעת עסקים, עליכם לספק את הדרכון החתום בפועל. תקפותו הוא למשך שישה חודשים וחיוני שיש דף ויזה ריק.

בנוסף, עליך לספק תמונת פספורט, שעליה להיות ברורה ומצולמת על רקע לבן. מכתב כיסוי עסקי הוא מסמך חיוני נוסף שעליך לספק.

זכור לשאת איתך ולהראות הוכחה להסכם נסיעה למשך הטיול שלך, כולל כרטיס אלקטרוני המציין את נסיעתך לטיול. עליך גם לספק הוכחה לכיסוי ביטוח הבריאות שלך של לפחות 50,000 $.

היתרונות של ויזה אלקטרונית לקמבודיה

בעת הגשת בקשה לויזה האלקטרונית לקמבודיה, תיהנו מיתרונות רבים, כולל:

 • התהליך זמין תמיד באינטרנט
 • אתה לא צריך לבצע את ההרשמות
 • תבצע תיקונים ותיקונים לפני פנייה לממשלת קמבודיה.
 • תהיה לך הפרטיות שלך מכיוון שאף אחד אחר לא יכול לגשת לאפליקציה שלך
 • אתה תיגש הויזה האלקטרונית הקמבודית שלך מהנוחות של הבית שלך בלי הרבה מאבק
 • תמיד תהיה לך דוא”ל השחזור למקרה שהוויזה האלקטרונית שלך לקמבודיה תתפוגג
 • תקבל את החזר השירות לאחר סירוב הויזה האלקטרונית שלך לקמבודיה

שאלות נפוצות לגבי ויזות אלקטרוניות לקמבודיה

מתי אוכל להגיש בקשה לויזה לקמבודיה?

הגשת בקשה לויזה אלקטרונית לקמבודיה היא תהליך פשוט, ותוכלו להגיש את הבקשה בכל עת שתרצו. לאחר אישור מוצלח של בקשת הויזה שלך, תוכל לקבל גישה בקלות לקמבודיה.

מה קורה אם הדרכון שלי יפוג מוקדם יותר?

אם תוקף הדרכון שלך פג תוך שישה חודשים מהגעתך, עליך להגיש בקשה לויזה חדשה. אם זה דחוף, אתה יכול להשתמש בהליכי הדחיפות. למרבה המזל, משרדי דרכונים רבים מציעים זאת. לאחר קבלת הדרכון החדש, עליך להגיש את בקשתך לויזה. הסיבה לכך היא שעליך למלא את מספר הדרכון שלך בטופס הבקשה לויזה לקמבודיה.

האם אוכל להיכנס לקמבודיה לעסקים באמצעות ויזת תייר?

לא, כל סוג של ויזה משרת את מטרתו בלבד. ויזת תייר מיועדת לביקור במדינה ואילו אשרת עסקים היא למטרות עסקיות.

האם אוכל לשנות או לבטל את הבקשה שלי?

כן, עם אישור הוויזה שלך, היא מציינת את התנאי התקף שלה. עם זאת, מומלץ לבקר ולעזוב את קמבודיה בתקופת התוקף, שכן לא ניתן לשהות בה יותר משלושים יום.

אם אין לי ויזה יותר, האם אתה יכול לקבל את כספך בחזרה?

לא, לאחר עיבוד בקשת הויזה שלך, זה מצביע על מתן שירות. לכן, לא תוכל לקבל החזר או לבטל.

האם אתה יכול להגיש בקשה לקבוצה?

כן, עם זאת, מטיילים חייבים להיות בעלי אשרת קמבודיה תקפה משלהם. יישום קבוצתי חוסך זמן מכיוון שאתה ממלא את המידע פעם אחת בלבד. בעת הגשת הבקשה הקבוצתית לאשרת קמבודיה, תוכל ללחוץ על הכפתור המסומן “הוסף מטייל” מתחת לטופס הבקשה המקוון.

היכן אוכל לקבל מידע נוסף על ויזה אלקטרונית לקמבודיה

כדי לקבל ויזה אלקטרונית נוספת לקמבודיה, אתה יכול לבקר באתר ממשלת קמבודיה https://www.evisa.gov.kh/ .

היתרונות של בחירת ויזה אלקטרונית לקמבודיה

 1. אתה חוסך בזמן מכיוון שאתה לא מבקר בשגרירות
 2. התהליך כולו בטוח, מתוכנן היטב ומהיר
 3. אינך צריך לדאוג לגבי זמני נסיעה וצ’ק-אין מאוחר כל עוד זמן ההמראה של הטיסה הוא יותר מ-72 שעות

בקמבודיה יש מספר לא מבוטל של מחוסנים. המלחמה נגד נגיף הקורונה עדיין לא הסתיימה; עם זאת, שיעור ההדבקה ירד בחודשיים האחרונים. כתייר או איש עסקים, אתה מוזמן לקמבודיה. עם זאת, עליך לקבל חיסון ארבעה עשר ימים או מוקדם יותר לפני הנסיעה.

אם ברצונך לבקר בקמבודיה לחופשה, קבל בדיקת וירוס קורונה וביטוח לפני היציאה שלך. תקבל הנחיות כיצד להגיש בקשה יעילה לביטוח באופן מקוון תוך כדי הגשת הבקשה.

העלות היא בסביבות $90 עבור 20 ימי ביטוח או $120 עבור 30 יום. הביטוח מכסה את בדיקות הקורונה בקמבודיה ואת האשפוז שלך אם יש לך זיהומים. למידע על עפרות, אל תהססו לרכוש את אשרת קמבודיה שלכם כאן היום בזמן שאתם מתכננים את הסיור הבא שלכם.